Mexc, 15 Ocak 09.00'Da (Tsi̇) Tomi (Tomı) Vadeli İşlemler M-Day Etkinliğini Başlatıyor

dgsabel.jpeg

tomi (TOMI) yakında MEXC M-Day programında listeleniyor. Çekilişe katılmak için USDT-M vadeli işlemlerinde alım satım yapın ve TOMI kazanma şansı yakalayın. Ne kadar çok alım satım yaparsanız, o kadar çok bilet alırsınız ve kazanma şansınız o kadar artar!

Bu alım satım turunda kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra etkinlik süresinde alım satım yapmaya devam ederseniz ve işlem hacminiz bilet koşullarını karşılıyorsa, sistem bilet sayınızı otomatik olarak artıracaktır. Tekrar kaydolmanız gerekmez.

Çekilişten herhangi bir kazanan bilet kazanamayan kullanıcılar için ayrılmış 60.796 TOMI katılımcı ödülü bulunmaktadır ve sırasıyla sahip oldukları kaybeden biletlerin sayısı ile orantılı olarak kalan katılımcı ödül havuzundaki tokenlerden alabileceklerdir.

Bu etkinlik, yalnızca Vadeli İşlemler alım satımına özel bir M-Day etkinliğidir. Basit ve zahmetsiz. Tüm kullanıcılarımız katılmaya davetlidir!

M-Day etkinliğinin bu oturumunda tomi (TOMI) projesini sizlere sunuyoruz.

Projenin Kısa Tanıtımı:

tomi gizliliği koruyan, kendi kendini yöneten ve kendi kendini finanse eden bir internet için Web2 ve Web3 teknolojisinin en iyilerini birleştiren eksiksiz bir alternatif ağ yaratır. Herkes bu paralel ağa bir tomi tarayıcısı aracılığıyla erişebilir ve kendilerini ağa hakim olmaya başlayan büyük kuruluşların gözetiminden ve kontrolünden kurtarabilir. Tüm altyapıyı yeniden icat etmek yerine, tomi, web'in temel çalışan yapı taşlarını alır ve bunları, tomiNet'i kullanan kişilerin doğrudan bir demokrasi DAO'su aracılığıyla web'in yöneticileri olmasına izin veren yönetişim, kripto para birimi, kimlik ve gizlilik katmanlarıyla tamamlar.

Bilet Bilgileri:

Ödül havuzu: 290.000 TOMI

Toplam kazanan bilet sayısı: 850 Bilet

Her Kazanan Bilet İçerdiği Miktar: 200-350 TOMI

Katılımcı Ödülü: 60.796 TOMI

Etkinlik Türü: Airdrop (Varlık değişimi yoktur)

Listeleme Türü: İlk Listeleme

Uygunluk Kriterleri

Alım Satım Turu Tarihi: 15 Ocak 2023 09.00 - 16 Ocak 2023 09.00 (TSİ)
Alım satım turu süresince, bilet alma süresinin bitiminden önce MEXC'de USDT-M vadeli işlemlerinde en az 10.000 USDT vadeli işlem hacmi ile alım satım yapan kullanıcılar, çekilişe katılma hakkı kazanacaktır. İşlem hacmi ne kadar büyük olursa, kullanıcılar o kadar fazla bilet alabilirler.

Alım satım için uygun vadeli işlem çiftleri şunlardır: Tüm USDT-M vadeli işlem çiftleri

Ayrıntılar aşağıdaki tabloda gösterilmiştir:

Alım Satım Turu (Vadeli İşlemler)

İşlem Hacmi (USDT) Bilet

10.000≤X<20.000 1
20.000≤X<50.000 3
50.000≤X<100.000 5
100.000≤X<200.000 10
200.000≤X<300.000 30
300.000≤X<400.000 40
400.000≤X<500.000 50
500.000≤X<600.000 60
600.000≤X<700.000 70
700.000≤X<800.000 80
800.000≤X<900.000 90
900.000≤X<1.000.000 100
1.000.000≤X<2.000.000 120
≥2.000.000 280

*Not: İşlem Hacmi = Alım Satım Turu Döneminde Açılan İşlemler + Kapatılan İşlemler (Tüm USDT-M vadeli işlem çiftleri dahildir). Yalnızca işlem ücreti > 0 olan vadeli işlemler sayılacaktır.

Çekiliş Süreci

Bilet Alma Tarihi: 15 Ocak 2023 09.00 - 16 Ocak 2023 09.00 (TSİ)
Lütfen bilet numarasının 00001 ile 99999 arasında değiştiğini unutmayın. Kullanıcılar, çekiliş sırasına göre birden fazla bilet çekebilirler. Her kullanıcı birden fazla bilet alabilir. Sistem, çekiliş zamanına göre token tahsis edecek ve her hesaba vadeli işlem hacmine göre bilet tahsis edilecektir.

Çekiliş Sonuçlarının Açıklanması: 16 Ocak 2023 11.00 (TSİ)

Katılımcılar, M-Day sayfası üzerinden (https://www.mexc.com/tr-TR/futures-mday) kazanan bilete sahip olup olmadıklarını kontrol edebilirler.

Airdrop Tarihi: 16 Ocak 2023 12.00 (TSİ)
Airdroplar, kazanan bilete sahip olan kullanıcılara dağıtılacaktır.

İnovasyon Bölgesinde TOMI/USDT Spot Alım Satım: 16 Ocak 2023 15.00 (TSİ)
Katılımcı Ödülü:
Çekilişten herhangi bir kazanan bilet almayan kullanıcılar, sırasıyla sahip oldukları kaybeden biletlerin sayısı ile orantılı olarak katılımcı ödül havuzunu paylaşacaklardır.

Not:

İşlem Hacmi = Alım Satım Turu Döneminde Açılan İşlemler + Kapatılan İşlemler (Tüm USDT-M vadeli işlem çiftleri dahildir). Yalnızca işlem ücreti > 0 olan vadeli işlemler sayılacaktır.
Kaydolduktan sonra, etkinlik döneminde alım satım yapmaya devam ederseniz ve alım satım koşulları bilet sayısına ilişkin kuralları karşılıyorsa, sistem ilgili bilet sayısını otomatik olarak artıracaktır. Tekrar kayıt olmanıza gerek bulunmaz.
Bu M-Day etkinliği Vadeli İşlemler alım satımına özeldir. Sadece USDT-M vadeli işlemlerine ait işlem hacmi sayılacaktır. Diğer işlem hacimleri (Spot, ETF vb.) size çekiliş hakkı kazandırmaz.
Etkinlik süresince, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu işlem hacmi hesaplanacaktır.
Ödül miktarı 200 TOMI 'nin üzerinde olan kullanıcılar iki ödül dağıtım bildirimi alacaklardır (ilki 200 TOMI ödül bildirimi ve ardından 200 TOMI 'yi aşan ödül miktarı bildirimi).
Ödül miktarı 200 TOMI 'nin altında olan kullanıcılar yalnızca bir ödül dağıtım bildirimi alacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme yetkisine sahiptir. (Herhangi bir hileli davranışta bulunmanız durumunda, kazanan bilete sahip olmanıza rağmen ödülleriniz iptal edilecektir).
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.
Proje Bilgileri

(Bu bilgi proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje İsmi: tomi (TOMI)

Dolaşımdaki Arz: 39.000.000

Resmi Websitesi: https://www.tomi.com/
Whitepaper: https://tomi.com/Tomi_Free_As_In_Speech_Whitepaper_V1.0.pdf

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Üst Alt